En iyi Influencer Ajansı ile Tanışın

“Influencer ajansı” genel anlada, influencer-influencerlar aracılığıyla reklam vermek isteyen kullanıcıyla influencerı buluşturan ve tüm influencer marketing sürecini koordine eden ajans tipine verilen addır.

Bir influencer ajansının görev tanımı bu tanımlamanın dışına da çıkabilir. Örneğin bazı influencer ajansları kendilerini yalnızca bir “aracılık” görevine endekslemeyip; influencer danışmanlığı, sıfırdan nasıl influencer olunabileceği gibi geniş çaplı konularda destek, Trendyol gibi pazaryerlerinde influencer olabilmek için gerekli olan yetkinlikleri sağlamak gibi birçok hizmeti de vermektedir.

influencer ajansı

Profesyonel Influencer Ajansı

Biselfy, influencer ajansı konusuna bu şekilde yaklaşıp, işin tüm hatlarıyla hizmet veren “komple” ajanslardan biri. Influencer marketing prosesinin baştan sona kurgulanması ve yürütülmesi, bir influencerin kitlesini kullanarak markalarla işbirliğine girebileceği güvenilir ve eğlenceli çalışma ortamının yaratılması, reklam verenler için hedef kitlelerine en uygun olacak şekilde influencer seçebilme imkanı, pazaryerlerindeki ürünlerin linklerini paylaşarak gelir elde etmek isteyen affiliate marketing stiline uygun influencerların faturalı bir şekilde gelir elde edebilmesi için oluşturulan ajans çatısı ve çok daha fazlası. Biselfy, dijital reklamcılığın tüm ilkelerini ve doğrularını günün teknolojik trendlerine uyum sağlamış bir şekilde, sürecin tüm parçalarına yansıtıyor. Reklam veren verdiği reklamdan ve bunun geri dönüşünden son derece verim alıp statü, pr değeri, ürün satışı; influencer ise almış olduğu reklamdan resmi bir şekilde gelir ve referans elde ediyor.

influencer ajansı

Influencer Marketing Ajansımız ile Tanışın

Influencer marketing dahilinde rakiplerinden çok net bir şekilde ayrılan ve işe yeni bir soluk katan Biselfy, bu yenilikçi bakış açısının getirdiği vizyonla fark yaratıyor. Influencer marketing gibi reklamcılık sektöründe yeni yeni duyulmaya başlayan bir pazarlama tekniğinin daha şimdiden basmakalıp bir şekilde kullanılmasının karşısında olan Biselfy, bu noktada hem reklam verene hem influencera devasa bir özgürlük ve seçme - seçilme imkanı tanıyor.

Sisteme kayıtlı olan her bir kullanıcı, çalışmak istediği influenceri veya çalışmak istediği markayı tamamen kendi kıstaslarına göre belirleyebilir ve influencer marketing sürecine start verebilir.

Bu sayede karşılıklı memnuniyete ve çift taraflı olarak pozitif geri dönütlere yol açan bir reklam kampanyası, başarıyla tamamlanır. İşletmenize, start-up’ınıza, girişiminize, butiğinize, pazaryeri dükkanınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz influencerleri birkaç tıklama yardımıyla keşfedebilir, influencer marketing çalışmanızı saatler içinde başlatabilirsiniz.

Aynı şekilde sistemimize kayıtlı olan influencerlarımız da, ürettikleri içerik konseptine uygun bir şekilde kendilerine gelecek olan reklam tekliflerini inceleyebilir ve bunları belirtilen brieflere uygun olarak paylaştıkları takdirde gelir elde edebilir. Biselfy tüm bu süreçte yanınızda. Hangi influencerları seçeceği noktasında kararsız olan markalara özel oluşturulabilecek nokta atışı influencer listeleri sayesinde, “Acaba reklamım verimli olacak mı?” gibi endişelerden tamamiyle uzak bir şekilde arkanıza yaslanıp, sürecin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ekibimizin sizin için detaylı analizleri kullanarak ve markanızın doğasını baz alarak seçtiği influencerlardan oluşan listelerimiz, tamamen size özel hazırlanıyor. Bu sayede, reklamınız sizle alakası olmayan bir kitlenin önüne düşmek yerine, mevcut işletmenizle etkileşime girebilme ihtimali olan popülasyonun zaman çizgisine misafir oluyor.

influencer ajansı

Biselfy Influencer Listesinde Yer Alan Bazı Ünlü Influencerlar:

Burak Özdemir (Czn Burak), Hande Erçel, Demet Akalın, Cezmi Kalorifer, Serenay Sarıkaya, Remix Adam, Reynmen, Aykut Elmas, Esra Bilgiç, Danla Biliç, Ezgi Mola, Şükran Kaymak, Enes Batur, Selin Ciğerci, Gamze Erçel, Peli̇n Karahan, Alinaboz, Burcu Esmersoy, Neslim Güngen, Atakan Özyurt

Yukarıda bir örneği verilmiş olan influencer listesi, her biri kendi konseptlerinde ürettiği içerikler sayesinde binlerce insanı bir araya toplamış, etki alanının hacmi ve verimliliği son derece yüksek, işlerinde başarılı ve profesyonel olarak çalışan influecerlardan oluşuyor. Tamamen organik yollarla, özgün içeriklerle bu takipçi ve etkileşim sayılarını elde etmiş olan bünyemizdeki influencerlar, sosyal medya platformlarının “keşfet” algoritmaların ve takipçilerinin ilgi alanlarına uygun olarak ürettikleri viral içerikler sayesinde gün geçtikçe kitlelerini beslemeye, büyütmeye devam ediyor.

Bu sayede yayınlamış oldukları reklam içerikleri, her geçen gün daha fazla kişinin karşısına çıkma şansı yakalıyor. Üstelik belirlemiş olduğunuz reklam içeriklerini paylaşırken kullanmış oldukları dil, takipçi kitlelerini tanımalarından ve verebilecekleri reaksiyonu öngörmelerinden ötürü bir “reklam” havasından ziyade, o fenomenin gündelik olarak paylaştığı herhangi bir içerikmiş gibi algılanıyor ve buna bağlı olarak geri dönüş de katbekat artıyor.

Biselfy, sunmuş olduğu bütün bu avantajlara ve sektörde yarattığı dominant etkiye rağmen gütmüş olduğu fiyat politikası anlamında da cep kurtaran cinsten. Bünyemizde bulunan influencerların her birine bireysel olarak ulaşmanız çok daha zor, çok daha zaman alacak ve çok daha maliyetli olacak bir durumken; işletme portföyünüze uygun olan bütün bu influencerlara tek çatı altında ulaşmak, Biselfy’nin güçlü network ağı sayesinde çok daha hesaplı.

Köprünün diğer tarafında ise, bir influencer için oldukça zor ve yorucu bir süreç olan “reklam alma, markalarla işbirliği yapma” gibi konular, Biselfy’le bir zorluk olmaktan çıkıyor zira hemen her sektörden yüzlerce marka, Biselfy’nin influencer ekibiyle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyor. Biselfy’e kayıtlı olan influencera ise sadece sıradaki işbirliğini beklemek kalıyor.

Kısacası Biselfy; başarılı bir influencer marketing kampanyası için, reklam veren ve reklam almak isteyeni olabilecek en pozitif ve adil koşullarda buluşturan ve tüm bu iş birlikteliğini koordine eden bir influencer ajansı.

Influencer ajans hizmeti almaya başlayın

İlginizi Çekebilir
Influencer Nedir?
Influencer Marketing
Influencer Pazarlama
Trendyol Influencer Ajansı
Influencer ajansı genel anlamda, influencer-influencerlar aracılığıyla reklam vermek isteyen firmayla influencerı buluşturan ve tüm influencer marketing sürecini koordine eden ajans tipine verilen addır.
Birçok ünlü ismin yanında: Hande Erçel,Demet Akalın,Cezmi Kalorifer,Serenay Sarıkaya,Remix Adam,Reynmen,Aykut Elmas,Esra Bilgiç,Danla Biliç,Ezgi Mola,Şükran Kaymak,Enes Batur gibi isimler yer alır.
100.000 - 300.000 takipçi aralığı için: 2.500 - 7.500 TL, 300.000 - 500.000 takipçi aralığı için: 3.500 - 8.000 TL, 500.000 - 1.000.000 takipçi aralığı için: 5.000 - 13.000 TL, 1.000.000 - 2.000.000 takipçi aralığı için: 6.500 - 17.000 TL