Hakkımızda

Biselfy.com, Influencer Marketing üzerindeki pürüzleri ortadan kaldırmaya yardımcı olan teknolojiye yatırım yaparak Instagram'dan Tiktok'a ve daha bir çok sosyal medya platformunu bünyesinde barındırarak binlerce influencerı ve markayı sorunsuz bir şekilde bir araya getirir. 

Markalar için binlerce influencer'ı sistemine kaydeden ve markaların en etkili influencerları bulmalarına yardımcı olan, veriye dayalı analiz imkanı sunan Influencer Marketing Platformu Biselfy.com, 5 yıldır bu pazarda ve ekibi ile binlerce marka ve influencerı bir araya getirmektedir.

 

Biselfy.com ne sunuyor ?

Kampanya oluşturma: Biselfy.com üzerinden etkili bir reklam kampanyası başlatabilir, binlerce influencer arasından seçim yaparak reklamlarınızı milyonlarca kitleye ulaştırabilirsiniz.

 

Detaylı analiz:

Günden güne büyüyen Biselfy.com, markaların hedef kitlelerine uygun reklam verebilmeleri için istatistikler ile veriye dayalı bilgiler sunuyor. Sunulan verilerintamamı, resmi kaynaklar aracılığıyla şeffaf olarak iletiliyor.

 

Düşük fiyatlar:

Biselfy.com'a özel fiyat sunan influencerlar ile anlaşıp, markaların en düşük bütçeye en etkili reklam yapabilmelerine olanak sağlıyor.

 

Güvenli ödeme
Güvenli platformumuz aracılığıyla her gün yüzlerce işlemin gerçekleşmesini sağlıyor ve gizliliğinizi korumak için en yüksek standartlarla çalışıyoruz. Daha fazla bilgi almak için lütfen Gizlilik Bildirimimize göz atın.

 

Sitemiz üzerinden oluşturduğunuz kampanyadan başlayarak reklam çalışmanızın her anında size destek olacağımıza, pozitif bir iletişim kurarak size gönül rahatlığı sunacağımıza söz veriyoruz.

 

Şirket Bilgileri

Ünvanı

Eyurtlar İnternet ve Reklam Hizmetleri Ticaret A.Ş 


Vergi Numarası

3830840821


Vergi Dairesi

Maslak


Adres

Yeşilce, Yunus Emre Cd. No:8/1, 34418 Kâğıthane/İstanbul (Nil Ticaret Merkezi)


Elektronik Posta Adresi

info@eyurtlar.com


Kayıtlı Elektronik Posta Adresi

eyurtlar@hs02.kep.tr


Mersis Numarası

0383084082100001


Bağlı Olduğu Oda

İstanbul Ticaret Odası