Trendyol Influencer Başvuru Formu

Trendyol, online alışveriş platformu olarak kullanıcılarına güvenli ve kolay bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Trendyol, satıcıların satışlarını artırmak ve kazanç elde etmelerine yardımcı olmak amacıyla geliştirdiği bir affiliate sistemi bulunmaktadır.

Trendyol affiliate sistemi, satıcıların ürünlerini tavsiye eden kişilere (affiliate) ürünlerin satışından belirli bir komisyon ödemesi ile ödüllendirmeyi amaçlar. Satıcılar, Trendyol affiliate sistemine kaydolarak ürünlerini tavsiye eden kişilere komisyon ödeme seçeneği sunabilirler. Affiliate'lar ise satıcıların ürünlerini tavsiye ettikleri müşterilere özel bir link verirler. Müşteriler, bu linkleri kullanarak Trendyol'a girerek satın alımlarını gerçekleştirdiklerinde, affiliate'lar belirli bir komisyon kazanırlar.Bu komisyon oranları link içi alımlarda %15, link harici alımlarda ise %2'dir.

Trendyol affiliate sistemi, satıcıların ürünlerinin daha fazla insan tarafından görülmesini ve satışlarının artmasını sağlar. Affiliate'lar ise tavsiye ettikleri ürünlerin satışlarından kazanç elde edebilirler. Trendyol affiliate sistemi sayesinde, satıcılar daha fazla satış yaparak kazanç elde ederken, affiliate'lar da satışlardan komisyon kazanabilirler.

Trendyol affiliate sistemine kaydolmak için satıcıların Trendyol'un resmi web sitesinde yer alan kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir. Daha sonra satıcılar, ürünlerini tavsiye eden kişilere komisyon ödeme seçeneği sunarak affiliate sistemini kullanmaya başlayabilirler. Affiliate'lar ise satıcıların vermiş olduğu ürün linklerini kullanarak satışları takip edebilir ve kazançlarını görüntüleyebilirler.

Trendyol influencer programına kabul edildikten sonra bir ajans ile çalışmanız gerekmektedir. Ajans, influencer ile Trendyol arasında "fatura kesen" olarak sözleşmede yer alır. Biselfy Trendyol Influencer Ajansı çalıştığı influencerlardan vergiler dahil %18 kesinti ile çalışmaktadır.
Trendyol ajansı olarak Biselfy'i tercih etmeniz halinde, aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cazip komisyon oranlarıyla aramaıza katılmanıza 1 adım kaldı!


0 212 909 85 69 (10:00-20:00)