Markanız için doğru influencerları
hemen bulun

Biselfy'nin keşfet aracıyla, nerede olurlarsa olsun influencerları bulmak çok kolay. Detaylı filtreleme yaparak markanız ve kampanyanız için doğru influencerları bulmak yalnızca bir kaç dakika sürer.

influencer marketing

Markanızla ilgilenen influencerları bulun

Markanızı tanıyan influencerların, işbirliğini kabul etme olasılığı daha fazladır. Daha güçlü ortaklıklar kurmak ve daha özgün içerik oluşturmak için, markanızın sadık hayranları olan influencerları keşfedin. Biselfy’nin etkili özellikleri ile potansiyel müşterilerinizi ortaya çıkarın ve gelişmiş teknolojimizle markanız adına en etkili reklamı yapacak influencerlar ile tanışın.

Denetlenmiş binlerce influencerı inceleyin

En gelişmiş influencer arama aracıyla markanız için en iyi influencerları bulun. Hedef kitlenize ve kampanya hedeflerinize uygun influencerları bulmak için aramanızı anahtar kelimeye, sosyal platforma, kategoriye, kitle boyutuna, demografiye ve daha fazlasına göre filtreleyin. Her bir influencera ait metrik analizleri ile daha alakalı etkileyiciler bulun.

influencer ajansı
influencer pazarlama

Sınırsız kampanya oluşturun

İhtiyacınız olduğu kadar kampanya listesi oluşturun. Kampanya stratejinize ve hedeflerinize bağlı olarak birden çok influencer listesi oluşturun. Oluşturduğunuz kampanyaya ait rapoların listelerinizi excel uzantısı ile indirebilirsiniz.